Červenec 2008

DE Bravo 32/08

31. července 2008 v 21:09 | Lucinkaa Kaulitz |  TH v časopisech
zase tomu nerozumím xDD

Modena - M&G (video)

31. července 2008 v 21:08 | Lucinkaa Kaulitz |  videa

u tohohle videa sem se zasmála. Billda se tam směje proto, že ta holkla co fotila zapoměla jak se zapíná foták, tož Billda s toho měl Vánoce xDDD. mno ale jinak já kdybych byla místo té holky tak bych si udělala trapas to jo, ale zase bych měla zážitek xDD....
Ale jinak Billda je k sežrání :o*****

TH o slavných německých exportech

31. července 2008 v 21:05 | Lucinkaa Kaulitz |  TH v časopisech
Co si Tokio Hotel myslí o jiných slavných německých exportech?

Teď bych rád věděl váš upřímný názor na následující německé rockery. Nejprve Kraftwerk…
Bill:
Kraftwerk? Oh…Kraftwerk…tuhle hudbu skutečně nemusím: Moc je neznám.

Nina Hagen
Bill:
Myslím, že je opravdu cool. Potkal jsem ji jednou někde v Německu a je opravdu milá.
Tom: Je opravdu bláznivá. Víte, ona mluví stejně špatně anglicky, jako my.

Nena
Bill:
Nena! Nena byla opravdu můj první kontakt s hudbou a stále Nenu miluju. Je skutečně skvělá zpěvačka, miluju ji.

Scorpions
Bill:
Scorpions! "Wind of Change." Potkali jsme je tak před rokem a půl.
Tom: Myslím, že jsou skvělí. Všude tady měli velký úspěch, hrají ve velkých halách a na velkých místech, je to skvělé. Jak víte, tak to ale opravdu není má oblíbená hudba. Líbí se mi, jak jsou úspěšní. Je to dobré.

Rammstein
Bil
l: Rammstein! Myslím, že jsou velmi úspěšní a vždycky mají skvělé podium, skvělá živá vystoupení. A myslím, že mají opravdu úžasnou kariéru a za to mají respekt.

A samozřejmě nejdůležitější David Hasselhoff.
Bill
(směje se): To je Georgův vzor!
Tom: Knihgt Rider je víc úspěšnější, než hudba Davida Hasselhoffa a Pobřežní hlídka.
Bill: Každý nám řekli, "David Hassalhoff je v Německu tak úspěšný" a my "Cože? Nikdy jsem to neslyšel!"
Tom: Známe jenom Knight Rider a Pobřežní hlídku. Ale neznám nikoho, komu se líbí jeho hudba kromě Georga. Georg není fanouškem hudby, ale tanečních pohybů. A já znám jenom Pobřežní hlídku, ale ne kvůli Davidu Hasselhoffovi, ale kvůli Pamele Anderson!
zdroj: tokio-hotel-de.blog.cz

TH – Do Dánska přijedeme!

31. července 2008 v 21:05 | Lucinkaa Kaulitz |  TH v časopisech
Na jaře jste museli zrušit hodně koncertů, protože Bill musel jít na operaci hlasivek. Teď jste zpátky. Jak se cítíš?
Bill:
Je tak skvělé, být znova na podiu. Z toho celého procesu jsem byl opravdu vyděšený. Měl jsem strach a myslel jsem si: "Co když je můj hlas v troskách" nebo "Co když nebudu mít hlas jako předtím?" Naštěstí jsem se rychle zotavil. Jak jsem byl poprvé po operaci na podiu, tak to bylo opravdu úžasné. A skutečně si užívám koncerty, které momentálně hrajeme.

Co tahle nemoc znamenala pro kapelu?
Georg:
Byla to situace, kde moc nebyla v našich rukou. Jediné, co jsme mohli udělat, je přát mu uzdravení a pak jen čekat.
Tom: Trvalo to nějaký čas, než jsme si opravdu uvědomili, že jsme museli zrušit zbytek našeho turné. Na začátku, když byl odjel do Německa na kontrolu, zbytek nás cestoval z města do města, protože jsme celou dobu doufali, že se Bill vrátí.
Bill: Skutečně si myslím, že tahle skutečnost nám přinesla užší spolupráci.

Měli jste strach, že by to byl konec Tokio Hotel?
Tom
: Samozřejmě jsme na to mysleli. Zvláště v počátku, když jsme nevěděli, co je špatně. Ale po nějaké době jsme začali přemýšlel o budoucnosti a že se Bill určitě vrátí. Nejhorší věc, jako jsme si představovali byla, že bych to musel převzít za Billa. Haha

V současné době prorážíte do USA. Proč je to pro vás tak důležité?
Tom:
Jet do USA a zkusit tam štěstí je opravdu úžasné - zejména pro německou kapelu. Je to vzácné, jen tak to nestává. Takže když dostaneme šance, přijedeme a zkoušíme to tam. Ale ve skutečnosti to není tak, že máme plán, které země chceme dobýt. Ale jako obvykle, jsou tam naši fanoušci, kteří nás objevují online a když vidíme, že nás mají rádi, jedeme tam. Tak to prostě funguje.

Jakou nejbláznivější věc jste zažili v USA?
Bill:
Je tu tolik věci, také je to těžké vybrat. Ale nedáváno jsme v LA seděli po koncertě v backstage pokoji a náhle slyšíme podivný zvuk. Pak jsme zjistila, že to je holka, která se snaží dostat přes okno ve druhém patře! Bohužel se tam zasekla a pak ještě ztratila foťák. Docela šílené.

Někteří dánští fanoušci se cítí trochu zklamaní za zrušený koncert v Dánsku a že není nahrazen. Co byste jim chtěli říct?
Bill:
Opravdu chceme říct, hlavně já, že je nám opravdu opravdu líto, že jsme ho museli zrušit. V té situaci jsme nemohli dělat nic jiného. Bohužel se nám nepodařilo najít nový termín, ale slibujeme, že přijedeme a uděláme koncert, jakmile to bude možné.

Naked Eye - Wer ist Tokio Hotel?

31. července 2008 v 21:04 | Lucinkaa Kaulitz |  TH v časopisech
Proč jména Tokio Hotel?
Bill Kaulitz:
Bylo to tak, protože jsme hledali jméno, které je nám blízké. Všichni čtyři jsme městští lidé, milujeme velká města a jsme z opravdu malého, škaredého města v Německu a to je opravdu hrozné a vždycky jsme nesnášeli naši vesnici a chtěli jsme být ve velkých městech. To byl vždycky náš velký sen. A Tokio dobře zní, hezky to zní. A potom jsme si tedy řekl, ok Tokio. Vše, co jsme o něm slyšeli bylo, "Yeah, to je obrovské město a je to tam šílené" a opravdu jsme tam chceme jet.

Takže jste tam ještě nebyli?
Bill:
Ne, ne

A doufáte, že se tam jednoho dne dostanete?
Bill:
Jo! Doufáme, že tento rok, ale uvidíme.
Tom Kaulitz: Možná zahrát koncert.
Georg Listing: Tokyo Dome dobře zní! Jsou tam nějaké fanouškovské stránky a věci z Japonska, uvidíme, jestli budete mít na to čas tento rok nebo až ten příští.

Váš song "Don't Jump", je v něm nějaká osobní zpráva?
Bill:
Myslím, že jsme o tom mluvili, o sebevraždě, protože je to song z našeho druhého německého alba a nahrání bylo inspirováno našimi fanoušky a hodně příběhy, co jsme slyšeli. Dostali jsme od našich fanoušků tolik dopisů a příběhů.
Tom: A známe takové věci z osobních zkušeností, je to velké téma, můžete to zjistit z dopisů od fanoušků.
Bill: A víte, každý má ve své životě situaci, ve které to je jako "Oh, jsem tak smutný, jsem tak…" Nevím, každý má ve své životě ty horší části a my jsme řekli ok, napíšeme o tom song a že skočit není žádným řešením.

Řekněte mi jednu osobnost, která vás v hudbě ovlivnila. Ať už německou nebo…
Bill
: Pro mě byl první kontakt s hudbou u Neny. Když jsem měl 6 let, viděl jsem ji v televizi. Teď poslouchám Coldpaly, Keen a Green Day.
Tom: Víte, nikdy jsme neměl žádný vzor nebo tak, ale když jsem byl dítě, tak Aerosmith byli velkou kapelou. Opravdu dítě. Vím, mám teď 18, ale opravdu dítě. Jo, Aerosmith.
Georg: Pro mě, taky nemám vzor, nechtěl jsem se podobat té a té osobě. Ale miluju Oasis. S Oasis jsem skutečně začal s posloucháním hudby.
Gustav Schäfer: Vyrostl jsem na Ericu Claptonovi a rockových hvězdách, ale teď poslouchám tvrdší věci, jako je Metallica.
zdroj: tokio-hotel-de.blog.cz

David Jost - manažer kapely, který se hlasitě vyjadřuje

31. července 2008 v 21:03 | Lucinkaa Kaulitz |  TH v časopisech
Talent, tvrdá práce a štěstí - co se potřebuje, abyste se dostali na vrchol? Producent Tokio Hotel, David Jost, to ví!

Je producent, textař a manažer Tokio Hotel. David Jost objevil kapelu z Magdeburku a postavil k mezinárodnímu úspěchu. Kreativní Hamburčan je workholik, jeho kalendář s termíny je téměř plný. Nicméně si 35letý udělal čas na exkluzivní rozhovor pro Yam! Prozradil nám, co musí mít hvězda, aby měla trvalý úspěch a proč se často počítá s více než talentem…

Co musí přinést hvězda?
David
: Potenciál! Musí mít především emocionální potenciál a kromě toho velmi velkou sílu. Pokud má talent a touhu koncentrované na vysoké úrovni, má velmi velké šance, že se dříve či později prosadí.

Může se to také podařit, když se má jenom jedna z těchto dvou vlastnosti?
David:
Ano, ale musí ji mít obzvláště silnou. Pokud je pouze talent a ne moc velkou touhu rozhodnout se, musí mít štěstí a být obklopen lidmi, kteří ho dovedou k úspěchu. Dokonce i na druhou stranu to může fungovat. Někdo má spíše průměrný talent, ale stálá šance na úspěch je enormní silná vůle a inteligence.

Existuje nějaký dobrý příklad?
David:
Madonna! Skutečně tak vynikající zpěvačka vlastně není, ale zato je velmi inteligentní. Drží se ve světové špičce přes 20 let. To nemá nic společného se štěstím. Nikdo nemá tak dlouhotrvající štěstí. Nic neponechává náhodě. Ačkoliv stojí Madonna na podiu, patří k největším tahounům hudební branže.

A co se ještě potřebuje k trvalému úspěchu?
David:
Důležitá vlastnost, která se také spojuje, je ochota obětovat se v zájmu dosažení svého cíle. Pro velký a dlouhotrvající úspěch se musí téměř vždycky dostat oběť. To neplatí jenom pro hudební branži. Musí se mít už neuvěřitelné množství štěstí a talentu, aby se bez obětavosti držel krok.

Při čem rozpoznáš talent?
David:
To nelze říct tak paušálně. Většina talentu je patrných. Já spoléhám hlavně na můj dobrý pocit.

A jaký jsi měl pocit, když jsi poprvé viděl Tokio Hotel?
David:
Byl jsem úplně mimo (směje se). Stalo se to nečekaně. V té době jsem měl v úmyslu vlastně něco úplně jiného, ale okamžitě jsem na to zapomněl, když kdy kluky poprvé uviděl a uslyšel. Bill mě tehdy 13 a mě a mé kamarády uchvátil, když tehdy prezentoval živé ukázky v jejich malé zkušebně v Magdeburku. Pak jsme klukům po pár hodinách řekl, že je bereme a oni celou dobu jenom křičeli "Ano" a "Strike". (šklebí se)

Věděl jsi, že Tokio Hotel budou tak mezinárodně úspěšní?
David:
Ne, jistěže ne. Ale byl jsem přesvědčen, že v Německu se dostanou vysoko. Na to bych vsadil celý hudební průmysl. Ale bylo by už arogantní, když by se očekával mezinárodní úspěch.

Jaký je recept na úspěch Tokio Hotel?
David:
Hudební trh je plný umělců, kteří běží úspěšně pouze tehdy, když všichni říkají přesně, co je zapotřebí udělat přesně a pečlivě. Kdežto TH jsou pravý opak.

Do jaké míry?
David:
Když je Billovi něco proti jeho vůli, neudělá to. Bill potřebuje na to, co dělá, být zcela přesvědčen a pak to je opravdu tak dobré, jak to jen může být. Už jako malý kluk přesně věděl, co chce a zejména to, co nechce. Lidi to cítí. Kromě toho je sám o sobě hodně emocionální. Takový frontman se najde v Německu pouze jeden za několik desetiletí. Hvězdný potenciál této kapely je tak velký. Dokonce i když bych úplný idiot, nechtěl bych narazit s touhle věcí do zdi (směje se).

Textař nebo manažer - co tě víc baví?
David:
Psaní songů je samozřejmě zábavnější. Ale manažer je také kreativní a různorodá práce. Mám štěstí, že pracuju pro kapelu, v které věřím a která mě každý den nakopne. Pokud by to tak nebylo, nemohl bych dělat tuto práci.

Začal jsi už s Tokio Hotel pracovat na třetím albu?
David:
Se psaním songů jsme začali. Bill je právě na vrcholu kreativity a neustále přichází s novým nápady.

Jaký je ten nejlepší song, který si kdy složil?
David:
Den jsem ještě nenapsal. To teprve přijde (směje se).
source: DE Yam 08/2008

TH rozhovor s Oliverem Tansonem

31. července 2008 v 12:10 | Lucinkaa Kaulitz |  Tokio Hotel others
"Historický křik, vyprodané koncerty, nejlepší pozice v hitparádách - Tokio Hotel! Německá popová kapela byla už nominována do různých kategorií. Opravdový úspěch! A to teprve začalo… koncert v Lucembursku! Rockhal - 7.3.2008
Interview

Gallery
Oliver Tanson rozhovor
Tom: Ahoj, tady Tom!
Georg: Já jsem Georg.
Bill: A já Bill!
Všichni: A my jsme …Tokio Hotel!
Bill: Hodně fanouškům nám píše a říkají nám, že některé naše písně jim v určitých situacích pomohly a později se lépe cítí. Já sám to znám a myslím, že každý z nás poslouchá spoustu hudby a pomáhá nám a v určitých okamžicích nás i do značné míry podporuje a my samozřejmě chceme dělat to samé. Ale jsme rádi, že když děláme songy, tak se lidé cítí lépe. Nemyslím, že jsme nějak vybraní. Myslím, že je lepší, aby se lidé našli sami, tak jako tomu bylo u nás, to byla optimální příležitost. Ale já na tomhle nejsem ten typ.
Tom: Je dobré, že když máte kapelu a znáte se mezi sebou tak dlouho, je dobré si navzájem pomáhat a držet při sobě, takže neprocházíte životem v růžové bublině a drží vás v realitě při zemi.
zdroj: tokio-hotel-de.blog.cz


Ich kann ohne dich mp3

31. července 2008 v 11:52 | Lucinkaa Kaulitz |  Killerpilze písničky ke stažení
takže sem našla moooc užasnou písničku od Killerpilze Ich kann ohne dich... mooc se mi líbí tož sem našla ji našla na stažení. tak kdo chce si ji stáhnout tak TADY!!!!

Epizode 37 (screenshots)

31. července 2008 v 11:40 | Lucinkaa Kaulitz
HyperLink HyperLink HyperLink HyperLink HyperLink HyperLink HyperLink HyperLink HyperLink HyperLink HyperLink HyperLink

Tokio Hotel TV [Episode 37]

31. července 2008 v 11:39 | Lucinkaa Kaulitz

mno nic moc epizoda... Billda tam je jen na koncertě jinak až na konci...

Star Club #249

30. července 2008 v 20:14 | Lucinkaa Kaulitz |  TH v časopisech

Picspam #17

30. července 2008 v 20:14 | Lucinkaa Kaulitz
tokiohotelus.com

my video TH :)

30. července 2008 v 15:50 | Lucinkaa Kaulitz |  my video
takžee sem se nudila tak sem udělala video s TH. tak se kuknite...

exoticky-styl-tokio-hotel

30. července 2008 v 15:27 | Lucinkaa Kaulitz |  TH v časopisech
Tato německá kapela je slavná v celé Evropě a její čtyři členové již začali lámat srdce i v naší zemi. Jste připraveni se do nich zamilovat? Buďte si jistí, že ano.
Vůdci kapely jsou dvojčata Bill (zpěv) a Tom (kytara) Kaulitzovi. I přes skutečnost jsou to identická dvojčata a mají velmi odlišné osobnosti. Udělali s našim časopisem TU rozhovor o jejich hudbě a také nám prozradili některá tajemství jejich milostného života. Tady o tom najdete vše!
TU: Jak se teď cítíte, když je vaše hudba známá v naší zemi?
Tom:
Kdysi jsme snili o mezinárodním úspěchu, ale nikdy jsme si nemysleli, že by se to stalo. Lidé v naši zemi nás znají, ale překročení hranic je nejen úžasné, ale také divné! Nikdy jsme v Mexiku nebyli, ale naše hudba se tam hraje… je to skvělé. Rádi vaši zemi navštívíme.

TU: Máte přítelkyně? Jaká je vaše ideální holka?
Tom:
Já nemám přítelkyni a opravdu nemohu říct, že mám nějakou ideální dívku. Nemůžu říct, že dávám přednost více blondýnkám než brunetkám nebo zrzkám, všechno co můžu říct je, že všude je plno pěkných holek.

TU: Je snadnější mít rande, když máte kariéru?
Tom:
Samozřejmě, hudba pomáhá. Ve škole jsou děti, které na něco hrají, jsou obvykle velmi populární a mají velký úspěch! To je důvod, proč jsem se rozhodl, že budu hrát na kytaru (směje se). Ne, upřímně nikdy jsem s neměl s holkami problémy a nikdy jsem nepoužil slávu, abych dostal nějakou holku.
Bill: V mém případě mi hudba určitě pomohla, moji první holku jsem měl, když jsem začal zpívat, ale teď je na vážný vztah málo času.

TU: Jaké jsou vaše oblíbené herečky, zpěvačky?
Tom:
Miluju Jessicu Albu, je moji favoritkou!
Bill: Pro mě to je Nena, německá zpěvačka, byl jsem jí velmi ovlivněn. V TV jsem viděl jeden z jejich koncertů a to byl moment, který ve mně zanechal nějaké známky. Byl jsem velmi mladý a hned potom jsem začal prát mé vlastní songy. Bylo mi jasné, že musím stát na pódiu každý den.

TU: Jste dvojčata, už jste to někdy oba zkoušeli na stejnou dívku?
Tom:
Měl jsem přítelkyni a když jsme se rozešli, tak jsem se ji pokusil ukecat, aby dala bráchovi jeho první polibek. Chtěl jsem, aby to zažil, protože do té doby neměl žádnou přítelkyni. Byl to způsob jak ukázat, jak moc jsem se staral.

TU: Existuje nějaká zpráva za vaším vzhledem?
Tom:
Nikdy jsme si nechtěli vytvořit falešnou image. Je tou součást naší osobnosti, je to, jak se cítíme, kdo jsme. Když vidíte nějaké naše fotky před kapelou, tak ta změna zas tak drastická nebyla.

TU: Nechali byste si vytetovat jméno vaší přítelkyně?
Tom:
Pokud není vztah vážný, nemyslím si, že to bych to udělal, nestojí to za to (směje se). V případě, že by to bylo vážnější, taky bych to neudělal! Nejsem velkým fanouškem tetování.
Bill: Miluju tetování! A kdybych byl opravdu zamilovaný, proč ne? Myslím, že bych do toho šel.

TU: Jste ve vztahu věrní?
Tom:
Když jste zamilovaní, je důležité být věrný a cítit, že ta druhá osoba je taky věrná, to je základ.
Bill: Pro mě je to něco zásadního. Mimochodem, když jsem zamilovaný, nemám zájem o nějaké další ´nabídky´. Se mnou se o podvod nemusíte starat, věřím na věrnost a taky věrný jsem, ale… už dlouho jsem s nějakou dívkou nic neměl.

TU: Jak se cítíte, když jsou někdy vaši fanoušci dost šílení?
Bill:
Na naše fanoušky jsme opravdu hrdí, tak moc nás podporují, vždycky čekají na naše koncerty, zpívají naše písně, mají úžasnou energii a to je nakažlivé. Dávají nám pocit, že je potřeba pokračovat v tom, co děláme.

To, co by měl každý fanoušek vědět:
- Kapela byla založena v Magdeburku.
- Tom je starší než Bill…pouze o 10 minut!
- Když byli děti, dvojčata nosila stejné trička s jejich jménem, aby se je tak lidé pletli.
- Oba bratři mají filozofii v životě: ´Následuj své sny´
- Gustav začal hrát na bicí, když mu byly pouze 4 roky!
- Georg je fanouškem Green Day a Fall Out Boy.
- Když nahrávali své prví album, Bill a Tom měli pouze 13 let.
zdroj: tokio-hotel-de.blog.cz

dražba

30. července 2008 v 15:23 | Lucinkaa Kaulitz |  Tokio Hotel others
takže na jednom blogu se draží věci s TH. například plagátky, a barco. prostě takový shoping s TH. takžeeeee TADY

Hitkrant photoshoot - silver

30. července 2008 v 15:21 | Lucinkaa Kaulitz |  TH Shootingy 2006

Photoshoot - prosinec 2007

30. července 2008 v 15:20 | Lucinkaa Kaulitz


tokiohotelus.com

Comet 2008 - aftershow party #8

30. července 2008 v 15:18 | Lucinkaa Kaulitz

Hitkrant photoshoot - black

29. července 2008 v 17:40 | Lucinkaa Kaulitz