Láska na Lyžáku 12

31. května 2008 v 14:38 | Lucinkaa Kaulitz |  ff Láska na lyžáku
takže tady je new pokráčko:
Zaklepu na dveře, nikdo mě neotvírá, tak se rozhodnu že otevřu sám, otvírám, otvírám. A najednou vidím, Lucku jak se převléká. To sem asi neměl vidět. Říkám si pro sebe, a kochám se. Mnoo ale jaksi zjistila že se na ni kukám, tak mě přeruší z kochání. Bille, copak tu děláš??? Řekne Lucka, a dá si na sebe ručník, který má na posteli, děsně jí to sekne. Nic jen tak, sem si myslel, že už si nachystaná, tak sem šel za tebou na pokoj. Odpovím. Aha, tak dobře, tak se tu posad na postel, a já jdu do koupelny. Nebo bych se tu mohla převléct? Zeptá se mě váhavím hlasem Lucí. Mnoo pokud ti to nebude vadit, že tu jsem a že se na tebe dívám, tak dobře zůstan tu. Nejistě odpovím. Tak dobře, mě to fakt nevadí, ale nikdy sem se před klukem nepřeslékala, tak to bude moje premiéra. Odpoví.
Neboooj já se třeba nebudu dívat. Lžu, ale stejně se budu dívat xD. Lucka se přeslékáá, a jaksi se mi zvedá můj /PŘÍTEL/ xD. Mnoo říkám si pro sebe, kamo, drž tam- a jaksi neposlouchá, tak to musím maskovat, aby Lucka nic nepoznala.
Takže Lucka je přeslečená, to to trvalo, ještě chvíli tak se po ní vrhnu xD.
Tak Bille, jdeme. Říká Lucka a bere si ze židle tenkou mikinku, divím se jí, že jí není zima, ale nwa, v tom vypadají holky nejvíc sexy!!!! Jojo, jasně, a zvedám se z postele…
Po cestě do Haly
Luci, můžu ti dát ruku. Optám se, doufám že mě nedá košem.
Jo můžeš, nastaví mi její ruku. Její ruka je fakt jemná, jako její tvář. Asi sem našel tu pravou lásku….. Bille, já tě mám moc ráda, a nwm jak ti to říct. Řekne mi Lucka hezkou odpověd. Mno Luci já tě mám taky moc rád, a chtěl bych ti něco říct. Odpovím rychle.. jo??? Mno tak říkej. Usměje se Lucka.
Chvíli váhám, ale potom odpovím. Je to blbé, ale Luci nechtěla bys se mnou chodit????
Billíku můj to víš že jo!!! Obejme mě, a dá mě pusu. Její rty se mě dotíkají mích, a líbáme se pořádných 5 min, je to málo, ale mě to stačí. Jdeme směrem k výtahu,a držíme se za ruce , jsem fakt moc štastní, že sem našel tu pravou, a nevadí mi že jí je teprve 12. ale připadám si jak nějaký pedofil, s 12tiletou holkou něco mít. Billí pojd, sebere mě do výtahu a tam zmáčkne tlačítko do přízemí a divoce mě políbí. Je to hodně příjemný, cítím se fakticky moc štastný. Už se těším, až to řeknu mímu bráčkovi. Lucka se od demě otrhne, a je jakási divná. Luci coe?? Udělal sem něco špatně? A kruna něco sem udělal, já jsem ale debil.
Né nic Billí, jen sem si ted vzpomněla, že budu v nemocnici, bez TEBE!!! Odpoví, a začne plakat.
pokračování možná ještě dneska :o)))
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 mima mima | E-mail | Web | 31. května 2008 v 14:49 | Reagovat

hezuuu blogisek =)

2 KaTTy KaTTy | E-mail | Web | 31. května 2008 v 18:04 | Reagovat

Krásnéé:o)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama